• Zeer hoge korting
  • Volledige fabrieksgarantie
  • De allernieuwste producten

Hermans Trading Witgoed Outlet in Cuijk

Inventum IOP6035RT inbouw oven pyrolyse

Inventum Inventum IOP6035RT inbouw oven pyrolyse

€349,00 €599,00

WAT VERKOPEN WIJ? Bij ons vindt u NIEUWE producten maar ook nieuwe producten met alleen VERPAKKINGSSCHADE, het product zelf is niet beschadigd. Daarnaast hebben we ook KRASJE/DEUKJE producten, deze kunnen een schoonheidsfoutje hebben, u kunt hiervoor foto's aanvragen op de productpagina. Alle KRASJE/DEUKJE producten zijn nieuw, getest en worden geleverd met fabrieksgarantie.

Productomschrijving

5 jaar garantie op Inventum 

De Inventum multifunctionele inbouw oven IOP6035RT met pyrolyse functie heeft een netto inhoud van 72 liter. Het is een energiezuinige oven met energieklasse A+. Je hebt keuze uit dertien ovenprogramma’s. Dankzij de handige kerntemperatuur sensor kun jij je gerechten precies bereiden zoals jij het wilt. Door de ‘easy clean’ coating aan de binnenzijde, is de oven makkelijk schoon te maken. De oven is zelfreinigend dankzij de pyrolyse functie, waarbij het vuil en vet op hoge temperatuur wordt verbrand en je minder schoonmaakwerk hebt. Daarnaast is de oven voorzien van binnenverlichting en een ovendeur met viervoudig glas. Hij is uitgerust met side racks en heeft 5 insteekniveaus waardoor je gemakkelijk meerdere gerechten tegelijk kunt bereiden. De oven wordt geleverd met twee bakplaten en een ovenrooster.

Multifunctionele oven
Dit is een elektrische oven met een grill en een ventilator. De oven heeft 2 warmte-elementen, 1 voor boven- en 1 voor onderwarmte. Met behulp van de grill kun je het gerecht mooi bruin bakken. De ventilator blaast de warme lucht rond. Dit zorgt voor een gelijkmatige verwarming van het gerecht of te bakken product.

Kerntemperatuursensor
Steek de pin van de kerntemperatuursensor in een dik deel van het vlees of de vis die je in de oven aan het bereiden bent. Je meet daarmee de temperatuur binnenin je gerecht. Pas de instellingen van de oven daaraan aan. Zo weet je zeker dat het gerecht gelijkmatig gaar is aan het einde van de baktijd.

5 insteekniveaus
De bakplaat en het ovenrooster kun je op 5 verschillende hoogtes in de oven schuiven. Je kunt zelfs meerdere gerechten tegelijk bereiden door de ruime inhoud van deze heteluchtoven.

Altijd 5 jaar Inventum garantie
We ontwikkelen onze producten zodat jij er jarenlang onbezorgd plezier van kunt hebben. Omdat je bij ons mag rekenen op goede kwaliteit, geven we je standaard 5 jaar garantie. Jouw originele aankoopbewijs is voldoende om snel goede service te verlenen. Kijk voor meer informatie op inventum.eu/garantie.

warranty.svg

Pyrolyse oven, 72 liter
13 ovenprogramma's
5 insteekniveau met side racks
Kerntemperatuur sensor
Glas ovendeur, 4-laags

Merk Inventum 
Typnummer IOP6035RT 
Ovensysteem: multifunctioneel
Netto inhoud: 72 liter
Aantal insteekniveaus: 5, met zijrekjes
Regelbare temperatuur: tot 250°C
Aantal ovenprogramma's: 13
Reinigingssysteem: pyrolyse
Ontdooifunctie: ja
Uitgestelde start: ja, tot 24 uur
Digitaal display: ja
Type timer: digitaal
Type bediening: tiptoetsen met slider
Type deur: klepdeur
Ovendeur met 4-laags glas: ja
Afwerking deur: volledig glazen binnendeur
Kerntemperatuursensor: ja
Accessoires: 2 bakplaten, ovenrooster
Mantelkoeling: ja
Technische gegevens inbouw ovens
Kleur: zwart en rvs
Energieklasse: A+
Inbouwmaten (hxbxd): 590 x 560 x 550 mm
Binnenmaten (hxbxd): 370 x 420 x 480 mm
Aansluitwaarde: 3,2 kW
Aanvullende kenmerken inbouw ovens
Afmetingen (hxbxd): 595 x 595 x 550 mm
Afwerking ovenruimte: easy clean emaille
Snoerlengte: 100 cm
Tijdsaanduiding: 24 uur
Binnenverlichting: ja, 2 stuks
Grill ja 

 
Inloggen

Wachtwoord vergeten?

  • Al je orders en retouren op één plek
  • Het bestelproces gaat nog sneller
  • Je winkelwagen is altijd en overal opgeslagen

vergelijk0

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »