Productomschrijving
NIEUW IN DE ORIGINELE VERPAKKING, GEEN SCHADE!
5 jaar garantie op Inventum.
De Inventum IVW6035ASI inbouw vaatwasser biedt ruimte voor 13 couverts en heeft een flexibele bovenkorf. Met energieklasse D en een verbruik van slechts 9 liter water per wasbeurt is deze vaatwasser zeer zuinig. Kies uit acht programma's, waaronder ECO en DUO voor verschillende soorten vuile vaat. De DUO stand maakt gelijktijdige reiniging van diverse vaat mogelijk. Hardnekkige resten worden moeiteloos verwijderd in de onderkorf, terwijl delicate wijnglazen voorzichtig worden gereinigd in de bovenkorf. Met de uitgestelde start kan het programma tot 24 uur worden vertraagd. De extra stille optie vermindert het geluidsniveau automatisch tot slechts 39 dB, waardoor deze vaatwasser perfect is voor een open keuken. Veiligheid is gegarandeerd met de 4-punts bevestiging, roestvrijstalen kuip en Aquastop, waardoor wateroverlast tot het verleden behoort!
DUO programma
Met het programma DUO van deze vaatwasser kun je verschillende soorten vaat tegelijk reinigen. Zet het minder vuile, breekbare goed in de bovenkorf en de erg vieze vaat in de onderkorf. Alles komt er dankzij het DUO programma schoon uit.
Uitgestelde start
Met de uitgestelde start functie kun je de vaatwasser laten starten op een tijdstip dat jou goed uitkomt. Bijvoorbeeld omdat je de vaatwasmachine wilt uitruimen als je terug komt van je werk. Of omdat je gebruik wilt maken van een voordeliger stroomtarief 's nachts.
Optie halve belading
Als je de vaatwasser wilt laten draaien met weinig vaat erin, dan kun je de optie halve belading inschakelen. Het gekozen programma wordt sneller en minder intensief gedraaid, waardoor je tijd, energie en water bespaart.
Indicatie zout en glansspoelmiddel
De waarschuwingslampjes van de vaatwasmachine gaan branden als je weer vaatwaszout of glansspoelmiddel moet bijvullen. Dat is handig om te weten, want vaatwaszout vermindert de hardheid van het kraanwater. En door het gebruik van glansspoelmiddel komen er minder watervlekken op je schone vaat tijdens het opdrogen.
Turbo droogsysteem
Na het reinigen van de vaat, verwarmt een vaatwasser met een turbo droogsysteem de lucht in de vaatwasser. Daardoor is je vaat extra snel droog en duurt het vaatwasprogramma minder lang.
Aquastop
De aquastop sluit de watertoevoer van je vaatwasser automatisch bij de kraan af, als er een lekkage is. Dankzij de aquastop kun je de vaatwasmachine ook met een gerust hart ’s nachts aanzetten of als je niet thuis bent.
Semi-geïntegreerd
Een semi integreerbare of half integreerbare vaatwasser is een inbouwvaatwasser, maar je ziet het bedieningspaneel wel aan de buitenkant. Als je vaatwasser volledig geïntegreerd is, dan is het apparaat helemaal ingebouwd in je keuken. De bediening ervan zie je pas als je de vaatwasmachine open doet.
Altijd 5 jaar Inventum garantie
We ontwikkelen onze producten zodat jij er jarenlang onbezorgd plezier van kunt hebben. Omdat je bij ons mag rekenen op goede kwaliteit, geven we je standaard 5 jaar garantie. Jouw originele aankoopbewijs is voldoende om snel goede service te verlenen. Kijk voor meer informatie op inventum.eu/garantie.
Energie-efficiëntieklasse D
8 programma's
Geschikt voor 13 couverts
Extra stil optie (39-41 dB)
Uitneembaar bestekmandje
Merk Inventum
Typenummer IVW6035ASI
Energie-efficiëntieklasse: D
Aantal programma's: 8
Aantal couverts: 13
Bestekvoorzieningen: mandje
Optie voor halve belading: ja, 3 opties
Uitgestelde start: tot 24 uur
Resttijd indicatie: ja
Weergave programmaverloop: ja
Aquastop: ja
Kinderslot: ja
Aantal kopjeshouders bovenkorf: 2
In hoogte verstelbare bovenkorf: ja, incl. belading verstelbaar
Neerklapbare rekjes bovenkorf: 2
Neerklapbare rekjes onderkorf: 2
Indicatie zout en glansspoelmiddel: ja
Droogsysteem: turbo
Materiaal kuip: rvs
Aantal sproeizones: 2
Type motor: BLDC (koolborstelloos)
Inbouw op hoogte: ja
Kleur korven: antraciet
Afmetingen (hxbxd): 820 x 598 x 550 mm
Maximum temperatuur: 70°C
Aansluitwaarde: 1900 watt
Waterverbruik per cyclus (ECO): 9 liter
Energieverbruik per cyclus (ECO): 0,836 kWh
Geluidsniveau: 39 - 41 dB
Digitaal display: ja
Verwarmingselement: geïntegreerd
Reinigingsprestatie-index: 1.13
Droogprestatie-index: 1.07
Energieverbruik (100 wascycli / ECO): 84 kWh
Duur ECO programma: 4 uur en 30 min
Geluidsklasse: B
Recente artikelen

Inventum
Inventum IVW6035ASI half geïntegreerde vaatwasser ( # )
€479,00€549,00

Samsung
Samsung BRB26705DWW inbouw koelvriescombinatie NoFrost
€849,00€1.199,00

Gorenje
GV673C65 | Inbouw vaatwasser | Label C | Autodeur
€379,00€499,00

Inventum
Inventum IKI7008 Inbouw kookplaat inductie, 70 cm, 1-fase, nis 60cm (B)
€299,00












